Naturalny sposób na młody wygląd

Osocze Bogatopłytkowe (platelet rich plazma - PRP) jest coraz częściej i coraz chętniej wykorzystywanym zabiegiem w medycynie estetycznej, głównie w celu poprawy jakości skóry oraz leczenia różnych postaci łysienia. Po zabiegi z Osoczem Bogatopłytkowym chętnie sięgają również specjaliści z zakresu ortopedii a także stomatolodzy.

Osocze Bogatopłytkowe to preparat krwiopochodny uzyskiwany z własnej krwi pacjenta bezpośrednio przed zabiegiem, która po odwirowaniu w specjalistycznej wirówce jest podawana pacjentowi w skórę za pomocą iniekcji. W ten sposób dostarczamy pacjentowi skoncentrowaną porcję czynników wzrostu obecnych w płytkach krwi. Przyśpieszają one rozwój i różnicowanie się komórek, stymulują firoblasty, pobudzają tworzenie kolagenu i nowych naczyń krwionośnych. Stymulują więc procesy regeneracji i odbudowy tkanek wpływając na mechanizmy gojenia i rewitalizacji tkanek.

Terapia Osoczem Bogatopłytkowym przeznaczona jest głównie dla pacjentów, których skóra wymaga intensywnej ochrony, dla pacjentów ceniących sobie produkty naturalne, bez ryzyka nietolerancji, alergii, czy innych reakcji immunologicznych.

Efekty Zabiegu Osoczem Bogatopłytkowym

  • wygładzenie, rewitalizacja i ujędrnolicenie kolorytu skóry
  • poprawa gęstości i napięcia skóry
  • przebudowa włókien kolagenowych
  • lepsze dotlenienie, ukrwienie i odżywienie skóry
  • poprawa procesów gojenia po inwazyjnych zabiegach medycyny estetycznej
  • zahamowanie wypadania włosów, zagęszczenie i poprawa ich kondycji
Zabiegi Osoczem Bogatopłytkowym wykonuje się seryjnie w odstępach 2-3 tygodni. Aby uzyskać pożądane efekty należy wykonać 3-5 zabiegów. W niektórych przypadkach liczba zabiegów i czas między nimi są ustalane indywidualnie w zależności od charakteru i nasilenia problemu, wieku, czy oczekiwań pacjenta.

Wszystkie Zabiegi wykonywane są w DermatologiaBielsko.pl Bielsku Białej obok ul Wyspiańskiego 12. Rezerwacja telefoniczna 538 442 328 w godz. 10-20.00

0 komentarze :